شرکت گوگل از به روز رسانی جدید خود برای برنامه محبوب کروم رونمایی کرده است. برنامه ای  که می تواند برای کاربران جالب توجه باشد.به گزارش سرویس آی تی انتخاب به نقل از ورج، در آخرین نسخه بتا گوگل کروم یک افزونه جدید برای آن عرضه شده که در نوع خود جالب است. افزونه حسگر اثر انگشت به سیستم عامل اندروید و دستگاه های مک اضافه شده است .این موضوع یک لایه امنیتی اضافه برای کاربران خواهد بود.

بروزرسانی گوگل کروم

 این به روز رسانی باعث می شود کاربران بتوانند سیستم شناسایی اثر انگشت را به برنامه گوگل کروم اضافه کنند. هنوز صحبتی در خصوص  شرایط کلی این سیستم امنیتی نشده، اما پیش بینی می شود این سیستم، ظاهری شبیه به سیستم شناسایی اثر انگشت ویندوز داشته باشد. این به روز رسانی برای همه سیستم های عامل های اندروید و iOS عرضه خواهد شد.

گوگل کروم

بروزرسانی گوگل کروم

 

نسخه گوگل کروم شماره 70 دارای افزونه های جذاب دیگری است: سیستم بلوتوث وب برای ویندوز 10 رونمایی خواهد شد. این افزونه برای ارتباط بیشتر کرون با دستگاه های بلوتوثی است.

شرکت گوگل  سیستم تشخیص چهره را برای این مرورگر محبوب معرفی کرده است که فعلا در نسخه آزمایشی است. این افزونه می تواند چهره ، بارکد ، عکس نوشته و کدهای QR را شناسایی کند.

برنامه گوگل کروم می تواند به صورت اتوماتیک از حالت تمام صفحه خارج شود و دیگر پیامی برای کاربر ارسال نکند. در ضمن پیام هایی مانند پرداخت ، اعلان ها و... دارای چارچوب مناسبی خواهد بود.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید