یاسین رامین همسر مهناز افشار است که پسر محمد علی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد دوران احمدی نژاد می باشد. این زوج در خرداد ماه سال ۹۳ با همدیگر ازدواج کرده اند و خطبه عقد آنها توسط خاتمی خوانده شده است. یاسین رامین متهم مالی در پرونده سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر است و مدتی را به همین دلیل در زندان به سر می برده است و در تاریخ ۱۱ اسفند ماه با قرار وثیقه آزاد شده است. حکم دادگاه برای پرونده همسر مهنازافشار در یازدهم تیر ماه اعلام می شود.

آخرین جزئیات پرونده همسر مهنازافشار

در پرونده یاسین رامین که متهم مالی در پرونده سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر است، بازپرسی تمام شده است و حکم دادگاه بدوی یازدهم تیر اعلام می شود.

مهناز افشار و همسرش یاسین رامین

 

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: در پرونده یاسین رامین که متهم مالی در پرونده سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر است، بازپرسی تمام شده است و حکم دادگاه بدوی یازدهم تیر اعلام می شود.

علی اصغر پیوندی افزود: به شدت به دنبال احقاق حقوق در پرونده های جمعیت هلال احمر هستیم و پرونده رامین را دنبال می کنیم البته حق اعتراض هست ولی کم کم جعیت هلال احمر به حقوقش می رسد.

یاسین رامین متهم پرونده سازمان تدارکات پزشکی

یاسین رامین متهم پرونده سازمان تدارکات پزشکی با قرار وثیقه ملکی در تاریخ یازدهم اسفند از زندان آزاد شده است. رامین از روز بیست و چهارم مرداد سال ۹۵ به دلیل عجز از پرداخت وثیقه در زندان بوده است.

پرونده همسر مهنازافشار یاسین رامین

 

یاسین رامین مرداد سال ۹۵ به دنبال شکایت جمعیت هلال احمر به دلیل اختلاف حساب با این جمعیت، با حکم قضایی بازداشت شد.

وی به دلیل شکایت سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر به دلیل اختلاف حساب در زندان بود و قرار وثیقه ۲۹ میلیارد تومانی برای وی صادر شده بود.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید