10 راهکار جادویی برای افزایش صمیمیت در خانواده | حتما بخوانید

صمیمیت خانواده مساله ای بسیار مهم است زیرا امروزه زندگی ماشینی باعث شده اعضای خانواده کمتر به طور فیزیکی در کنار هم باشند و فضای مجازی و ارتباطات آنلاین جای ارتباطات رو در رو را تا حدی گرفته است. البته پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات اگر در زمان درست استفاده شود، می تواند منجر به صمیمت خانواده شود.

چگونه در بورس سرمایه گذاری کنیم | راهنمای خرید سهام

بورس یکی از روش های سرمایه گذاری پول است که افراد می توانند با خرید سهام از این بازار، سودی را در کوتاه مدت یا بلند مدت کسب کنند. برای ورود به بازار بورس باید اطلاعات پایه از مفاهیم و قوانین آن کسب کرد و افراد سرمایه گذار باید نسبت به این بازار آگاهی و اطلاعات کافی داشته باشند تا ضرر نکنند.

منظور از مسی پلی چیست و چه کمکی به فرزند شما می کند

مسی پلی و یا به زبان ساده تر کثیف بازی یا کثیف کاری، یک بازی حسی است که کودک را تا ساعاتی می تواند سرگرم کند و با پرورش ذهن و استعدادش او را برای داشتن روحیه ای خلاق در آینده پرورش خواهد داد. پس والدین نباید نسبت به بازی های کودک با خاک، آب و وسایل بیخطر حساس باشند ولی می توانند کنترلش کنند.

آیا من حس ششم دارم | آنچه در مورد ادراک فرا حسی باید بدانید

حس ششم را با نام های مختلفی می شناسند اما از نظر علمی آن را شبه علم یا سودوساینس نامیده اند. در واقع حس ششم با حواس پنج گانه فرق دارد و در واقع فراحسی است. افرادی که دارای حس ششم هستند تجربیات متفاوتی را در زندگی درک می کنند و دارای توانایی های خاصی در محیط زندگی و پیرامون خود می شوند.

مهم ترین و کلیدی نکات برای اتو کردن انواع لباس

اتو كشیدن لباس ها نه تنها كار چندان ساده ای نیست بلكه اگر اصولی انجام نشود خراب شده و نتیجه آن نیز رضایت بخش نخواهد بود. حتی ممکن است بی توجهی در هنگام اتو کردن لباس به سوختن، خراب شدن و در نهایت از بین رفتن و بی استفاده شدن لباس های گاه گران قیمت نیز منجر شود. با تانما همراه ما باشید.

قهوه شناسی در وقت اضافه | معرفی 14 نوع قهوه خوشمزه و طرز تهیه آنها

قهوه ها دارای انواع متفاوت از نظر دم کردن و نوع دانه و نوع فراوری و..می باشند. البته قهوه دارای خواص و مضراتی هم می باشد که با مصرف درست و به اندازه می توانیم از آن بهره مند شویم. با تانما همراه ما باشید.