چگونه در بورس سرمایه گذاری کنیم | راهنمای خرید سهام

بورس یکی از روش های سرمایه گذاری پول است که افراد می توانند با خرید سهام از این بازار، سودی را در کوتاه مدت یا بلند مدت کسب کنند. برای ورود به بازار بورس باید اطلاعات پایه از مفاهیم و قوانین آن کسب کرد و افراد سرمایه گذار باید نسبت به این بازار آگاهی و اطلاعات کافی داشته باشند تا ضرر نکنند.

اعتیاد یاوری چیست | نشانه های وسواس کمک به دیگران +روش های غلبه

اعتیاد یاوری که به وسواس کمک به دیگران هم معروف است اگر به موقع تشخیص و درمان نشود می تواند فرد را دچار مشکلات زیادی کند. زیرا هنگامی که فرد ارزش و شخصیت خود را در کمک زیادی به دیگران ببیند و دنبال این باشد که کمک به دیگران حتما باید به نتایج مطلوب برسد، در واقع خود را کمتر می بیند و سرخورده می شود.

8 نکته مهم در شستشوی پرده توری | چگونه پرده توری خود را بشوئیم

داشتن یک پرده توری زیبا و شیک انتخاب بسیاری از افراد برای زیبایی و دکوراسیون خانه است . هر چند که این پرده ها زیبایی منحصر به فردی دارند اما باید توجه داشت که شستشوی پرده توری نکات خاص و ویژه ای دارند که با رعایت آنها می توان سالیان سال زیبایی و لطافت پرده را حفظ کرد. در ابن باره در تانما بخوانید

مهم ترین و کلیدی نکات برای اتو کردن انواع لباس

اتو كشیدن لباس ها نه تنها كار چندان ساده ای نیست بلكه اگر اصولی انجام نشود خراب شده و نتیجه آن نیز رضایت بخش نخواهد بود. حتی ممکن است بی توجهی در هنگام اتو کردن لباس به سوختن، خراب شدن و در نهایت از بین رفتن و بی استفاده شدن لباس های گاه گران قیمت نیز منجر شود. با تانما همراه ما باشید.

طعم خوش چای ایرانی | بهترین روش‌های تشخیص انواع چای ایرانی اصل

همه ما ایرانی از خوردن چای ایرانی ناب لذت می بریم کمتر کسی است که در ایران زندگی کند و در خاطرات خود تصاویری ناب از خوردن چای خوش عطر ایرانی نداشته باشد . اگر چایی از نوشیدنی های قالب شما است و اگر عطر و طعم و مزه آن برایتان مهم است این مطلب از تانما را از دست ندهید