سهام عدالت چیست و چه کسانی امکان دریافت آن را دارند

آزادسازی سهام عدالت در شرایط فعلی یکی از سیاست ‌های حمایتی دولت از اقشار جامعه در دوره شیوع ویروس کرونا است؛ اما نحوه آزادسازی آن موجب به وجود آمدن ابهاماتی شده است، به نحوی که سهامداران برای انجام این کار با سوالات بسیاری مواجه هستند. در تانما با اجرای سهام عدالت بیشتر آشنا شوید.


چگونه کد بورسی دریافت کنیم | معرفی روش های دریافت

کد بورسی برای انجام خرید و فروش در بازار بورس ضروری است و این کد مانند کد ملی شخصی بوده و هر فدر یکی کد بورسی خاص خود را دارد. افراد در یافت کد بورسی و گرفتن اطلاعات در خصوص نحوه سرمایه گذاری در بورس، می توانند حضوری به کارگزاری های معتبر مراجعه و یا از طریق آنلاین کد بورسی را دریافت و فعالیت کنند.


آیا معاملات بیت کوین منع قانونی و شرعی دارد| حتما بخوانید

بیت کوین چیست؟ منع شرعی و قانونی بیت کوین چیست؟ برای آشنایی با شرایط خرید و فروش بیت کوین از لحاظ شرعی و قانون تانما همراه باشید.


چگونه بیت کوین خریداری کنید | راهنمای خرید و فروش مستقیم

بیت کوین چیست؟ چگونه می توانیم بیت کوین خریداری کنیم؟ درباره تهیه و خریداری بیت کوین چه می دانید؟ برای آشنایی بیشتر با تاریخچه و نحوه خریداری بیت کوین با تانما همراه باشید.


فعال سازی رمز پویا با پیامک | همه چیز درباره سامانه هریم

سامانه هریم چیست؟ سامانه هریم کی شروع به کار می کند اگر می خواهید با این سامانه آشنا شوید با تانما هراه شوید.


رمز پویای بانک های مختلف را چگونه فعال کنیم + آموزش فعالسازی رمز پویا

رمز پویا چیست؟ از چه زمانی می توانیم از رمز پویا استفاده کنیم؟ کاربرد رمز پویا چیست؟ با تانما همراه باشید تا کاربرد این موضوع را بدانید.


یارانه جدید و تغییر و تحولاتش | نرخ جدید یارانه ها چه قدر است

این روزها اخبار اصلاح و تغییر یارانه های نقدی اخبار پر طرفداری است و در همه جا حرف از این است که میزان این یارانه جدید چه قدر است و به چه کسانی تعلق می گیرد در تانما از اما و اگرهای یارانه نقدی بیشتر بخوانید


واکنش محمد رضا گلزار نسبت به بنزین 3000 تومانی

واکنش محمد رضا گلزار نسبت به بنزین 3000 تومانی در صفحه اینستاگرامش


واکنش هنرمندان | چهره ها به بنزین 3000 تومانی + تصویر و فیلم

بسیاری از سلبریتی ها , هنرمندان , چهره ها نسبت به گرانی بنزین و افزایش ۳ برابری بنزین پست های متفاوتی منتشر کرده اند


رمز دوم یکبار مصرف چیست |روش دریافت رمز دوم یکبار مصرف

ممکن است بارها در اخبار عبارت رمز دوم یکبار مصرف را شنیده باشید. اما رمز دوم یکبار مصرف چیست برای آشنایی بیشتر با تانما همراه باشید.


گران‌ترین و ارزان‌ترین شهر ایران کدامند ؟

بررسی ارزان ترین و گران ترین شهرهای ایران تا حدودی می تواند در تسهیل روند معیشت ساکنان شهرها و تعیین کننده دخل و خرج آنها موثر باشد.


نتایج ثبت نام مرحله اول «وام ضروری» بازنشستگان اعلام شد

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از فعال شدن سامانه اینترنتی «اعلام نتایج ثبت نام مرحله اول وام ضروری» در سایت این صندوق خبر داد.


احسان علیخانی و مهران مدیری از پرونده موسسه مالی ثامن الحجج تبرئه شدند

احسان علیخانی و مهران مدیری در پرونده موسسه مالی ثامن تبرئه شدند.


پایان ماراتن تعیین دستمزد سال 97

در سال ۹۷ حق مسکن کارگران ۴۰ هزار تومان، حق بن کارگری ۱۱۰ هزار تومان و حق اولاد به ازای هر فرزند زیر ۱۸ سال ۱۱۱ هزار و ۱۲۶ تومان خواهد بود که به دستمزد کارگران اضافه خواهد شد.


روزهایی آرام در بازار تلفن همراه

بازار تلفن همراه گرچه این روزها با کمی عرضه گوشی مواجه است اما روزهای آرامی را سپری می کند و مردم با وجود ناخرسندی از افزایش قیمت ها بیشتر از چند ماه پیش برای خرید به بازار مراجعه دارند.


بازگشت یکی از متهمان فراری پرونده دکل نفتی به ایران

یکی از متهمان پرونده دکل نفتی که در یکی از کشورهای اروپایی به سر می برد به کشور بازگشت.این فرد از همان ابتدای تشکیل پرونده دکل نفتی در خارج از کشور به سر می برد.


سوت قطار ارومیه به صدا در آمد

راه آهن مراغه- ارومیه به همت و مساعدت دولت تدبیر امید تکمیل و آماده بهره برداری شد . این طرح امروز با حضور رئیس جمهور به بهره برداری می رسد


واریز یارانه متولدین 97 همچنان در هاله ای از ابهام

واریز یارانه نقدی هر ماه با چالش‌های فراوانی همراه است و موضوع جدید در این حوزه قطع یارانه متولدین سال ۹۷ است که گویا دولت قرار است اقدام به حذف یارانه اعضای جدید خانوارها کند.


روش های محاسبه وام دهی بانکها تغییر کرد

بسیاری از کارمندان شعب بانکی به بهانه نبود اعتبارات کافی از ارایه وام به متقاضیان طفره می‌روند، اما برخی بانکها مردم را تشویق می‌کنند تا با سپرده‌گذاری، ۸۰ تا ۹۰درصد سپرده خود را وام بگیرند.


جزئیات بسته‌های حمایتی نقدی دولت/ پرداخت بسته بصورت نقدی

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بر اساس توافق بین مجلس و دولت مقرر شده تا نخستین بسته حمایتی دولت به صورت نقدی و مراحل بعدی نیز به صورت غیرنقدی بین مشمولان توزیع شود.