سبک های دکوراسیون داخلی | 18 سبک رایج + تصاویر

اگر برایتان دیزاین و دکوراسیون محلی که در آن حضور دارید خیلی با اهمیت است پیشنهاد میکنم برای طراحی و بهبود فضای داخلی ساختمان ، خانه یا محل کار ابتدا با بهترین و محبوب ترین سبک های دکوراسیون داخلی آشنا شوید تا با توجه به سلیقه و روحیات خود دکوراسیون محل مورد نظرتان را طراحی کنید.


همه چیز درباره دیوار پوش های خانگی | معرفی و نکات نگهداری

یکی از ساده ترین روش ها برای جلوه بیشتر فضای دکوراسیون داخلی، تزئین دیوارها است. رنگ یا کاغذ دیواری از متداول ترین نمونه های تزئین دیوارها هستند،اما امروزه برای جلوه بخشیدن به ظاهر دیوارها که بخش عمده ای از جلوه ی دکوراسیون داخلی را به خود اختصاص می دهند استفاده از دیوارپوش ها بسیار پرطرفدار شده است


50 ایده زیبا برای تزیین میز شام ولنتاین

یکی از ایده ها برای جشن گرفتن روز ولنتاین،ترتیب دادن یک میز شام دو نفره رمانتیک است. ولنتاین به عنوان روز عشاق آداب و رسوم خاص خود را دارد. اگر برای دیزاین یک میز عاشقانه و رمانتیک به دنبال ایده های جالب هستید به شما پیشنهاد می کنیم از ایده هایی که تانما در اختیارتان قرار میدهد الگو برداری کنید.


ایده هایی برای دکوراسیون ولنتاین | 50 ایده برای دکوراسیون روز عشاق

در روز ولنتاین افراد به دنبال ایده های جذاب و متنوع برای غافلگیری عزیزان خود می باشند و با خرید کادو و انجام تزیین خانه برای ولنتاین عشق و علاقه ی خود را نسبت به اطرافیان و به خصوص همسر خود نشان می هند.


انواع آینه و کاربرد آن در دکوراسیون |راهنمای خرید+تصاویر

آینه را به عنوان نماد صافی و صداقت میشناسیم و نقش آینه در دکوراسیون ، انعکاس انرژی در فضای دکوراست .برای اینکه با سبک های مختلف آینه آشنا شوید تانما را به شما پیشنهاد میکنم تا بتوانید اطلاعات خوبی دریافت کنید.


نقش پادری در دکوراسیون داخلی منزل +معرفی انواع پادری

پادری از اجزای دکوراسیون هر منزل است که انتخاب درست آن می تواند به استایل چیدمان خانه شما نمایی متفاوت و چشمگیر بدهد اگر شما هم این روزهای به دنبال تغییر در دکوراسیون خانه تان هستید و تغییر پادری ها از گزینه های شماست این مطلب از تانما را از دست ندهید


ایده هایی خاص و نو برای تزیین ماشین عروس

ماشین عروس یکی از زیبایی های شب عروسی هر فرد است. دیزاین ماشین عروس باید به دست فردی صورت پذیرد که بتواند نمایانگر زیبایی و اهمیت این شب باشد. در ادامه نمونه هایی از دیزاین ماشین عروس آورده شده است تا به شما برای انتخاب بهترین مدل کمک کند.


ایده های کودکانه سفره هفت سین

یکی از زیبایی های نوروز سفره هفت سین است که هفت سین برای کودکان نیز جالب بوده و نظر آن ها را به سمت نوروز جلب می کند. بیشتر کودکان شما عاشق خلاقیت هستند لذا درست کردن کاردستی سفره هفت سین و یا حتی هفت سین در نوع خاص خود می تواند برایشان جالب باشد لذا در ادامه ایده هایی برای شما آماده کرده ایم.


ایده هایی برای تزیین میز نامزدی

میز نامزدی از جذابیت های مراسم نامزدی می باشد که عروس و داماد به این میز اهمیت فراوان می دهند و استفاده از ایده های نو برای تزئین میز نامزدی می تواند به جذاب تر شدن آن و در نتیجه جذاب تر شدن مراسم کمک ویژه ای کند لذا با ما همراه باشید تا با نمونه هایی خاص از میز نامزدی آشنا گردید.


دکوراسیون پذیرائی با طراحی کوسن های رنگی

برای تغییر دکوراسیون الزاما نیازی به راه حل های پیچیده و گرانقیمت نیست با توجه به جزئیات و تم های رنگی موجود به وسیله قاب عکس ها و کوسن های رنگی می توانید فضا را به کلی تغییر داده و رنگ مورد نظر خود را به فضا بیافزایید


سه قانون در طراحی داخلی نحوه تزئین دکور شما

همیشه خوب است که مقدمات را رعایت کنیم. با در نظر گرفتن این نکته، امروز سه قانون در طراحی داخلی را با هم مرور می کنیم که نحوه تزئین دکور اتاق ها در خانه شما را به کلی دگرگون خواهد ساخت.


رستوران های جالب و منحصر به فردی، که شما را متعب می سازند +تصویر

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که مایلید رستوران های مخلف دنیا را تجربه کنید و از محیط ها و محل های جالب آنها دیدن فرمایید ما لیستی از جالبترین رستوران های سراسر دنیا را برای شما گردآوری کرده ایم با ما همراه باشید.