عکس پروفایل فوت مادر | تصاویری برای تسلیت و سوگواری

خیلی از ما وقتی غم بی مادری بر دلمان می نشیند دوست داریم به آدم و عالم بگوییم که عزادار مادریم و انتخاب یک عکس پروفایل فوت مادر یکی از راه های تسلی بخشی است که ما انتخاب می کنیم اگر این روزها در جستجوی یک عکس پروفایل فوت مادر برای سوگواری و تسلیت هستید با تانما همراه شوید .


هر کشور رکورد دار چیست!

شناخت عجایب هر کشور می تواند برای همه افراد جالب باشد چرا که انسان موجودی اجتماعی بوده که به گردشگری علاقه دارد!


آداب و رسوم مردم انگلیس

شناخت رسم و رسوم کشور ها می تواند برای بسیاری از افراد جالب و هیجان انگیز باشد لذا در ادامه نکاتی از آداب و رسوم کشور انگلیس را ذکر کرده ایم.


از آسیاب‌ بادی نشتیفان چه می دانید ؟

آسیاب‌ها یا آس‌بادهای نشتیفان از جاذبه‌های زیبای روستای نشتیفان هستند. نشتیفان در جنوب شرقی خوافدر استان خراسان رضوی قرار دارد. این شهر به خاطر وجود آسیاب‌های بادی قدیمی‌اش مشهور است.


هیپریون بلندترین و خوش شانس ترین درخت زنده زمین

هیپریون نام بلندترین و خوش شانس ترین درخت زنده زمین  است .هیپریون با 3 متر ارتفاع بیشتر، رکورد درختی با نام "غول بزرگ استراتوسفر" که ارتفاع 112،5 متر را شکسته است. هیپریون " به سن انسانی، حدود 20 سال سن دارد.


راهنمایی برای انتخاب چمدان مناسب سفر

یک چمدان مناسب سفر چه ویژگی هایی باید داشته باشد آیا شما این ویژگی ها را می دانید ؛ اگر این روزها خود را برای یک سفر خانودگی آماده می کنید بد نیست این مطلب را تا پایان بخوانید تا از ویژگی های یک چمدان مناسب سفر و راهکارهای انتخاب یک چمدان مناسب سفر بیشتر بدانید .


بایدها و نبایدهای تغذیه در سفر جاده ای

تغذیه در سفر جاده ای و داشتن یک تغذیه سالم در سفر  میتواند سفر شما را به یاد خاطره به یاد ماندنی تبدیل کند اگر دوست دارید از اصول تغذیه در سفر جاده ای بیشتر بدانید در این مطلب با تانما همرا شوید ما به شما از بایدها و نبایدهای تغذیه در سفر جاده ای می گوییم.


چگونه ترسمان را از پرواز کنترل کنیم

آیاشما هم ترس از پرواز دارید و گاهی  به خاطر ترس از پرواز  عطای سفر کردن با هواپیما را به لقایش می بخشید ؛ بد نیست بدانید که ترس از پرواز می تواند شامل ترس از فضای بسته، ترس از ارتفاع و یا ترس از خرابی و سقوط هواپیما باشد. در این مطلب با ماهمراه شوید تا از کنترل ترس از پرواز بیشتر بدانید .


این وسایل در چمدان شما جایی ندارند

اگر اهل سفر رفتن هستید شناخت وسایل غیر ضروری در سفر برای شما از نان شب هم واجب تر است ، فکر کنم همه ما این اعتقاد را داریم که چمدان بستن برای سفر خیلی هم کار آسانی نیست و تشخیص اینکه چه چیزی را در چمدان سفر بگذارید، خودش هنر است آیا می دانید  که بهتر است چه وسایلی را در سفر با خود به همراه نبرید .


از فواید شگفت انگیز سفر کردن چیزی می دانید ؟

آیا از فواید شگفت انگیز سفر کردن چیزی می دانید و می دانید فواید سفر کردن در زندگی چیست ؟اگر یک توصیه وجود داشته باشد که به درد آدم های دنیای امروز بخورد این است که، لذت‌های بیشتری را در زندگی تجربه کنند، یعنی بیشتر سفر کنند.


سردیس های بزرگ و اعجاب انگیز  را بشناسید

شما سردیس های بزرگ و اعجاب انگیز جهان را می شناسید سردیس ها به مجسمه هایی گفته میشود که در آنها  تنها شکل یک سر، پیکرتراشی شده باشد ، در دنیا سردیس های بزرگ و اعجاب انگیز  وجود دارند که در این مطلب ما آنها را به شما معرفی می کنیم.


معیارهای انتخاب یک هتل خوب + تصاویر

یک سفر خوب نیاز به یک برنامه ریزی خوب دارد. برنامه ای که بتوان بسیاری از مسائل را در آن پیش بینی نمود و لذت سفر را به حداکثر خود رساند.


رویایی ترین هتل های رو باز جهان جهت اقامت + تصاویر

هتل های رو باز جهان طرفداران زیادی دارد و خوابیدن در این هتل های زیبا بسیار رویایی می باشد


اقامت در هتلی که 1500 سال قدمت دارد و جن ها آنجا ساکنند+تصاویر

کاپادوکیا منطقه ای تاریخی در ترکیه است که گردشگران و باستان شناسان زیادی به این منطقه سفر می کنند


گردشی تابستانه در  پارک پروانه های کوالالامپور

جاذبه های گردشگری مالزی ، خاص ، و منحصر به فرد است یکی از این جاذبه ها  پارک پروانه های کوالالامپور است که  یکی از جاذبه های سرسبز و دیدنی کشور مالزی است که در آن انواع گل های رنگارنگ از مناطق مختلف جغرافیایی به چشم می خورد و همین موضوع آنجا را به یکی از بهشت پروانه ها تبدیل کرده است.


جاذبه های دیدنی شهر تفلیس در کشور گرجستان + تصاویر

شهر تفلیس یکی از شهرهای کشور گرجستان می باشد که موزه های و بناهای تاریخی زیادی داردتفلیس پایتخت کشور گرجستان می باشد


جاذبه های گردشگری کشور هندوستان +تصاویر

هند بی شک یکی از هیجان انگیز ترین و به یادماندنی ترین سفرهای عمر هر گردشگر خواهد بود . هندوستان خواستگاه تمدن و سنت است یکی از مناطق دیدنی و جاذبه های گردشگری آن شهر تاریخی واراناس است .


پارک ملی لمبیر هیلز مالزی + تصاویر

مالزی جاذبه های زیبا و متنوع زیادی دارد که همه ساله گردشگران زیادی به این کشور سفر می کنند و از جاذبه های آن لذت می برند در مالزی پارک ملی لمبیر هیلز وجود دارد که از مهم ترین جاذبه های گردشگری مالزی به شمار می رود.


جاذبه های برتر گردشگری کشور تایلند

جزیره پوکت در تایلند یکی از جزایری است که گردشگران زیادی به این جزایر سفر می کنند و از جاذبه های گردشگری آن لذت می برند


بازی گلف

اولین زمین گلف کشور در شهر مسجد سلیمان پایه‌گذاری شد. اولین زمین چمن گلف کشور ایران در مجموعه ثامن شهر مشهد احداث گردید.