بیوگرافی کامل سیده رویا حسینی | بررسی آثار + تصاویر دیدنی

سیده رویا حسینی بازیگری را از تئاتر شروع کرده و به سینما و تلویزیون رسیده است. فیلم سینمایی جدایی نادر از سیمین از مهمترین آثار او به شمار می‌آید فیلمی که توانست جایزه اسکار را به دست آورد و بازی خانم رویا حسینی به خوبی دیده شود. در تانما با این هنرمنده با استعداد بیشتر آشنا شوید.


بیوگرافی کامل ملیحه بقایی| بررسی آثار + تصاویر دیدنی

ملیحه بقایی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی است. او که این روزها در حال نقش آفرینی در سریال تلویزیونی بوتیمار است در نخستین تجربه بازیگری خود در عرصه تصویر توانسته است عملکرد قابل قبولی داشته باشد او در این سریال بازیگر نقش اعظم است در تانما با ملیحه بقایی بیشتر آشنا شوید.


بیوگرافی کامل پندار اکبری | بررسی آثار + تصاویر دیدنی

پندار اکبری یک تدوینگر و بازیگر است.او به واسطه پدرش عبدالرضا اکبری خیلی زود وارد دنیای تصویر شد و توانست در برنامه سیمای خانواده و سیمای مدرسه در چند قسمت بازی کند. البته در اون سن نگاه حرفه ای به بازیگری نداشته و بیشتر دنبال تفریح و جذابیت های این موضوع بوده است. با تانما همراه ما باشید.


بیوگرافی کامل هدی استواری | بررسی آثار + تصاویر دیدنی

هدی استواری از بازیگران جوان و نوظهور ایرانی است. او فعالیت خود را با تئاتر آغاز کرده و سابقه همکاری با هنرمندان برجسته و بزرگی دارد. خانم استواری برای اولین بار در مجموعه داستانی «انعکاس»‌ به کارگردانی محمد سیحونی که به سفارش پلیس ناجا ساخته شده بود، جلوی دوربین رفت. با تانما همراه ما باشید.


بیوگرافی هومن برق نورد و همسرش | بررسی آثار + تصاویر دیدنی

هومن برق نورد بازیگر تئاتر,سینما و تلویزیون است که با سریال «اشکها و لبخندها» در تلویزیون شناخته شد. این روزها هومن برق نورد را در فصل دوم سریال زیر خاکی به کارگردانی جلیل سامان می بینیم. در این مقاله از تانما با این هنرمند پرتلاش و توانمند بیشتر آشنا شوید.


بیوگرافی کامل حسین مهری و همسرش |بررسی آثار+ تصاویر دیدنی

حسین مهری از بازیگران ایرانی است . او دوره دیده کانون پرورشی هنری حر می باشد و در 9 سالگی اولین بار جلوی دوربین رفت سپس با تئاتر ادامه داد و در نهایت با سریال زمانه به شهرت رسید. در این مقاله از تانما با این هنرمند با استعداد بیشتر آشنا شوید.


بیوگرافی کامل بهنام شرفی | بررسی آثار + تصاویر دیدنی

بهنام شرفی بازیگر، نویسنده و کارگردان ایرانی است. او بیشتر در تئاتر فعالیت دارد و تجربه های زیادی هم در این عرصه به دست آورده است. این بازیگر با استعداد و هنرمند با سریال بچه مهندس 4 به کارگردانی احمد کاوری به اوج شهرت رسید. برای آشنایی بیشتر با این هنرمند توانا همراه تانما باشید.


بیوگرافی کامل ایوب آقاخانی و همسرش |بررسی آثار+ تصاویر

ایوب آقاخانی یکی از هنرمندان ایرانی است که در عرصه بازیگری , نمایش نامه نویسی و کارگردانی سینما , تلویزیون و تئاتر فعالیت دارد. او در جدیدترین کارش در سریال بیگانه ای با من است به کارگردانی احمد امینی در نقش جاوید به ایفای نقش پرداخته است. با تانما همراه ما باشید.


بیوگرافی کامل پیمان قاسم خانی نویسنده و بازیگر + تصاویر خانوادگی

پیمان قاسم خانی یکی از نویسندگان و فیلم نامه نویسان خلاق و برجسته ای است که با نویسندگی فیلم‌ هایی نظیر مارمولک،ورود آقایان ممنوع و سریال‌ های پاورچین و شب‌های برره، به یکی از محبوب‌ ترین و برجسته‌ ترین نویسندگان ژانر کمدی در دو دهه اخیر در ایران تبدیل شد.با تاتما همراه ما باشید.


بیوگرافی کامل مهراب قاسم خانی و همسرش شقایق دهقان+ تصاویر خانوادگی

مهراب قاسم خانی یکی از نویسندگان و کارگردان های معروف ایرانی است.او در کارنامه هنری اش کارهای شاخص و جذاب زیادی دارد که از جمله آنها می‌ توان به فیلمنامه سریال«مرد هزار چهره»به کارگردانی مهران مدیری,سریال«مسافران»به کارگردانی رامبد جوان نیز اشاره کرد. با تانما همراه ما باشید.


بیوگرافی کامل تیما تقی زاده | بررسی آثار + تصاویر

تیما تقی زاده بازیگر جوان و جذاب کشورمان به جز بازیگری در زمینه گویندگی و دوبله نیز فعالیت دارد و صاحب امتیاز کانون ماه تابان می باشد. او از صحنه تئاتر وارد عرصه سینما شده و یکی از چهره های جوان و آینده دار عرصه بازیگری است. با تانما همراه ما باشید.


بیوگرافی بهادر زمانی و همسرش | زندگی شخصی + تصاویر

بهادر زمانی بازیگر سینما و تلویزیون است.اولین بار در سال 1384 وقتی 21 ساله بود با فیلم «جنایت و جنحه» به کارگردانی حمیدرضا محسنی جلوی دوربین رفت سپس سال 87 در فیلم «چشمان اسماعیل» بازی کرد. برای آشنایی بیشتر با این بخش از تانما همراه ما باشید.


بیوگرافی کامل سارا مقربی | داستان بازیگری + تصاویر

سارا مقربی بازیگر جوان و تازه وارد تلویزیون است که برای اولین بار با سریال بوتیمار وارد تلویزیون شده است.وی تا کنون در هیچ فیلم سینمایی بازی نکرده است و بوتیمار تنها فعالیت حرفه ای سارا مقربی به شمار می رود. برای آشنایی بیشتر با این هنرمند جوان همراه این بخش از تانما باشید.


بیوگرافی کامل مرجان قمری و همسرش |بررسی آثار+ تصاویر دیدنی

مرجان قمری بازیگر و کارگردان سینما ، تئاتر و تلویزیون است. او یکی از بازیگران با سابقه و با تجربه تئاتری می باشد که بعد از ایفای نقش و بازی در چندین نمایش وارد آثار سینمایی و سریال های تلویزیونی شده است. در تانما با این بازیگر توانمند بیشتر آشنا شوید.


بیوگرافی کامل هانیه غلامی و همسرش محمد پناهی |بررسی آثار+ تصاویر

هانیه غلامی بازیگر جوان و بااستعداد سینما و تلویزیون است که بازیگری را در کودکی آغاز کرد اما اولین بازی جدی خود را در سینمایی یکی میخواد باهات حرف بزنه به کارگردانی منوچهر هادی ایفای نقش کرد. برای آشنایی بیشتر با این هنرمند جوان همراه این بخش از تانما باشید.


بیوگرافی شهین تسلیمی و همسرش |بررسی آثار+ تصاویر دیدنی

شهین تسلیمی از بازیگران عرصه سینما،تئاتر و تلویزیون است.الیزابت امینی وی را برای ایفای نقش در سریالی به مهران مدیری معرفی کرده بود.او با بازی در سریال«زن بابا»به کارگردانی سعید آقاخانی به شهرت رسید و پس از آن در سریال های کمدی زیادی به ایفای نقش پرداخت.در تانما با این بانوی هنرمند بیشتر آشنا شوید.


بیوگرافی کامل فلور نظری و همسرش |بررسی آثار+ تصاویر دیدنی

فلور نظری نخستین کار سینمایی خود را در سال ۱۳۸۲ با حضور در فیلم تب به کارگردانی رضا کریمی تجربه کرد. او در فیلم های زیادی ایفای نقش کرده است ولی در سریال خانه به دوش در کنار حمید لولایی,مریم امیرجلالی,علی صادقی به شهرت زیادی رسید. با تانما همراه ما باشید.


بیوگرافی کامل سیما خضرآبادی و همسرش سهیل تیرگپ |بررسی آثار+ تصاویر دید

سیما خضرآبادی از بازیگران زن ایرانی است او که فعالیت هنری خود را با سریال «ایستگاه آخر» منوچهر عسگری نسب آغاز کرد پس از آن در سینمایی «کودک و فرشته»بسیار خوب درخشید و سریال «وضعیت سفید» حمید نعمت الله سبب شهرت و محبوبیت وی شد. در تانما با او و آثار و فعالیت هنری اش آشنا شوید


بیوگرافی کامل محمدرضا رهبری و همسرش ندا دیبا |بررسی آثار+ تصاویر دیدنی

محمدرضا رهبری از هنرمندان عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون است او در جدیدترین کارش در سریال بچه مهندس 4 در نقش جواد جوادی بازی می کند این نقش را در سری قبلی بچه مهندس روزبه حصاری بازی کرده است. در تانما با زندگی هنری این بازیگر جوان و توانا بیشتر آشنا شوید.


بیوگرافی کامل امید علیمردانی و همسرش |بررسی آثار+ تصاویر دیدنی

امید علیمردانی بازیگر و نویسنده ، تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون ایران است. وی فعالیت‌های هنری خود را از سال ۱۳۷۷ با بازیگری تئاتر آغاز کرده و بعدها در فیلم و سریال‌های متعددی به ایفای نقش پرداخته است. برای آشنایی بیشتر با این هنرمند بااستعداد همراه این بخش از تانما باشید.