متن سلام و درود | نوشته و ابیات سلام کردن به عشق و دوستان

سلام کردن دروازه دوستی هاست راهی برای گفتن یک دوستت دارم یا شروع یک دوستی عمیق و تاثیرگذار اگر شما هم بدتان نمی آید که با سلامی هزار باره دوستی تان و عشقتان ثابت کنید و در جستجوی یک متن سلام عاشقانه ، دوستانه یا صمیمیانه هستید در این مطلب با تانما همراه شوید


دلنوشته چهلمین روز درگذشت | اشعار و متن عاشقانه برای چهلم عزیزان

در این مطلب از تانما ما برای شما نمونه ای از دلنوشته چهلم را آورده ایم متن هایی که می توان از آنها برای یادبوها و متون گرامیداشت چهلمین روز درگذشت عزیزانمان استفاده کرد با ما همراه باشید


پیام تسلیت مذهبی و قرآنی | اشعار و جملاتی مذهبی برای تسلیت گفتن

اگر این روزها عزیزی را از دست داده اید و در جستجوی یک پیام تسلیت مذهبی و قرآنی برای تسلا و تعزیت به بازماندگانش هستید با ما در تانما همراه شویید ما بهترین های پیام تسلیت مذهبی را برای شما گردآوری کرده ایم


متن دعوت مراسم چهلم | نمونه ای از متن و شعر دعوت به چهلمین سالروز فوت

بسیاری از ما به رسم دیرین چهلمین روز درگذشت عزیزانمان را با گرفتن مراسمی گرامی می داریم و برای برگزاری این مراسم آداب و رسوم و بایدها و نبایدهایی وجود دارد یکی از این آداب دعوت مهمانان به این مراسم است ما در این مطلب از تانما نمونه هایی از متن دعوت مراسم چهلم را برای شما گرد آوری کرده ایم


متن تسلیت چهلم | جملاتی زیبا برای تسلیت چهلمین روز درگذشت

بنا بر رسم دیرین چهلمین روز از درگذشت کسی برای بازماندگان او روز مهم و خاص است و به همین خاطر غالبا دوستان و آشنایان در این روز به روش های مختلف با خانواده متوفی ابراز همدردی می کنند.یکی از این راه ها ارسال یک پیام یا متن تسلیت چهلم برای آنها است در تانما نمونه هایی از متن تسلیت چهلم را بخوانید .


پیام تسلیت سالگرد فوت | جملات ویژه تسلیت سالگرد فوت عزیزان

اگر در جستجوی یک پیام تسلیت سالگرد فوت هستید و می‌خواهید که با ارسال آن به دوستان ، اقوام و عزیزانتان به آنها تسلی خاطر بدهید با ما در تانما همراه شوید ما بهترین های پیام تسلیت سالگرد فوت را برای جمع آوری کرده ایم


پیام تسلیت کوتاه | متون کوتاه برای تسلیت گفتن به دوستان و اقوام

گاهی یک پیام کوتاه تاثیرگذارتر از جمله جمله و خروار خروار متن و کلمه است . اگر این روزها عزیز از دست رفته ای دارید و می خواهید یک پیام تسلیت کوتاه را برای عرض تسلیت و ابراز همدردی بفرستید با ما در تانما همراه شوید


متن درباره رسیدن به هدف | جملاتی خواندنی برای دست یابی به هدف

گاهی یک متن کوتاه کار چندین کتاب و ساعتها سخنرانی را انجام می دهد و ما را برای رسیدن به هدفمان مصمم تر می کند . اگر رسیدن به اهدافتان برایتان مهم است و در جستجوی یک متن رسیدن به هدف خوب هستید با ما در تانما همراه شوید ما زیباترین و خاص ترین جملات درباره رسیدن به هدف را برای شما گردآوری کرده ایم.


متن بیو هایکو | بیوی هایکو برای واتساپ و تلگرام

متن بیو هایکو این روزها طرفداران و علاقمندان زیادی پیدا کرده است و اهالی شعر و ادب که به دنبال سبک های مختلف شعر و شاعری هستند حتما چیزهای زیادی در مورد اشعار هایکو شنیده اند. اشعار هایکو شعرهایی کوتاه و روان و جذاب به سبک ژاپنی هستند که وزن خاصی ندارند و شاید بتوان گفت شبیه شعر سپید فارسی می باشند.


متن بیو آرام بخش | بیو با موضوع آرامش برای واتساپ و تلگرام

متن بیو آرام بخش به عنوان متن انگیزشی هم شناخته می شود و بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی چون واتساپ، تلگرام و اینستاگرام همواره متن هایی کوتاه با موضوعات آرامش برای بیوی خود انتخاب می کنند. اتفاقا جالب اینجاست که فضای مجازی نیز پیشنهادات خوبی برای متن های آرامش بخش جذاب دارند.


متن بیو سکوت | بیو با موضوع سکوت برای واتساپ و تلگرام

متن بیو سکوت همانطور که از نامش پیداست قرار است محتوایی در خصوص ساکت بودن و حرف نزدن در برخی از لحظات داشته باشد. یعنی برخی افراد در برخی موقعیت های زندگی امکان دارد حرف نزدن را به حرف زدن ترجیح دهند و سکوت را بهترین راه حل برای حل مشکلات خود بدانند، اتفاقا گاهی هم سکوت واقعا می تواند موثر باشد.


متن بیو خستگی | بیو با موضوع خستگی برای واتساپ و تلگرام

متن بیو خستگی پر از واژه هایی چون خسته شدن، بریدن و دلتنگی است و کسی که با این محتوا بیو می نویسد، می خواهد حس خستگی خود را به نوعی در قالب جملات بیان کند و دیگران را نیز در این احساسات شریک کند. هر چند بیوهای خستگی اصولا انرژی مثبت نیستند و شاید مخاطب از دیدن و خواندن این محتوا ناراحت هم بشود.


متن بیو طمع | بیو با موضوع طمع برای واتساپ و تلگرام

متن بیو طمع همانطور که از عنوانش مشخص است حاوی محتوایی چون طمع، آزمندی و طمع کاری است. یعنی انسان می تواند به هر چیزی در دنیا حس طمع داشته باشد از پول گرفته تا جان انسان ها. بنابراین طمعکاری خیلی صفت شایسته ای نیست و کسانی که بیویی با این موضوع می گذارند احتمالا از طمع دیگران ضربه خورده اند.


متن بیو سیگار | بیو با موضوع سیگار برای واتساپ و تلگرام

متن بیو سیگار طرفداران خاصی دارد و هر کسی شاید تمایل زیادی به این نوع متن نداشته باشد. از طرفی بیشتر جوانان و نوجوانان علاقه به چنین بیوهایی دارند و سیگار کشیدن را راهی برای آرام شدن اعصابشان می دانند. در واقع سیگار کشیدن نمادی از تحمل سختی است و افرادی که بیو سیگار میگذارند حس خوبی انتقال نمی دهند


متن بیو دلخوری | بیو با موضوع دلخوری برای واتساپ و تلگرام

متن بیو دلخوری همانطور که از نامش پیداست پر از گلایه و ناراحتی است و اصولا وقتی افراد از کسی یا اتفاقی در زندگی خود ناراحت می شوند، طوری که اصلا مورد انتظارشان نبوده، به نوعی حالشان گرفته می شود و دلخوری برایشان پیش می آید. البته در بسیاری مواقع دلخوری ها موقتی است اما گاهی عمیق و طولانی می شود.


متن بیو لبخند| بیو با موضوع لبخند برای واتساپ و تلگرام

متن بیو لبخند حال و هوای خوبی دارد و کسانی که موضوع خنده و لبخند را برای بیوی واتساپ، تلگرام و اینستاگرام خود انتخاب می کنند اصولا افراد پر انرژی ای هستند که دوست دارند احساسات مثبت را به دیگران انتقال دهند. اگر سری به بیوهای مخاطبین خود در شبکه های اجتماعی بزنید حتما به بیوهای لبخند بر می خورید.


متن بیو لیاقت| بیو با موضوع لیاقت نداشتن برای واتساپ و تلگرام

متن بیو لیاقت چند وجهی است یعنی می تواند برای برخی مثبت و زیبا باشد و لایق بودن را نشان دهد اما می تواند به معنای بی لیاقتی برخی افراد باشد و همه ی اینها بستگی به این دارد که فردی که در مورد لیاقت متنی می نویسد چه هدفی دارد. گاهی هم بیو لیاقت نوعی درس عبرت است که افراد به عنوان تجربه آن را می آوردند


متن بیو دروغ| بیو با موضوع دروغ برای واتساپ و تلگرام

متن بیو دروغ هم مانند بسیاری دیگر از موضوعات در شبکه های اجتماعی رواج پیدا کرده است. افرادی که متن هایی با موضوع دروغ و دروغگویی برای بیوی خود در واتساپ، تلگرام و اینستاگرام خود انتخاب می کنند در واقع می خواهند این مساله را تقبیح کنند و از ضربه هایی که دروغ گفتن به انسان می زند نکاتی را بیان کنند.


متن بیو ناراحت| بیو با موضوع ناراحتی برای واتساپ و تلگرام

متن بیو ناراحت خیلی انرژی مثبت نمی دهد یعنی وقتی فردی جمله یا متنی با موضوع غم و ناراحتی برای بیوی واتساپ، تلگرام و اینستاگرام خود انتخاب می کند حال روحی و روانی خوبی ندارد و دلش می خواهد این حس را به دیگران در فضای مجازی انتقال دهد. گاهی هم نوشتن یک جمله کوتاه گاهی حال آدم را بهتر می کند.


متن بیو مغرور | بیو با موضوع غرور برای واتساپ و تلگرام

متن بیو مغرور یکی دیگر از موضوعاتی که علاقمندان فضای مجازی و شبکه های اجتماعی چون واتساپ، تلگرام و اینستاگرام این روزها برای بیوی خود انتخاب می کنند. می توان گفت غرور و مغرور بودن صفت دو وجهی هستند یعنی هم می توانند خوب باشند و هم بد. بنابراین برحسب موقعیت هر کس این صفت معنای خاصی می یابد.