متن تبریک روز پدر به پدر فوت شده| بابا روزت مبارک

متن تبریک روز پدر برای پدری که از دنیا رفته پر از حزن و دلتنگی و غم است. زیرا وقتی پدر در کنار ماست هیچ وقت تصور اینکه نباشد را نمی کنیم اما وقتی باور می کنیم که نیست دلمان پر از اندوه می شود خصوصا اگر روز پدر باشد و دیگر نتوانی او را در آغوش بکشی و به او بگویی که بابا جان چقدر دوستت دارم.


متن تبریک سال نو به پدر فوت شده | بابا سال نو مبارک

متن تبریک سال نو برای پدری که از دنیا رفته حتما پر از غم و اندوه و حسرت است. زیرا وقتی می خواهیم سال نو را شروع کنیم و عزیزانی چون پدران در کنارمان نیستند، حتما غم دنیا در دلمان رخنه می کند و شروع سال آن شادی و زیبایی سال های گذشته که پدر حضور داشت را برایمان دیگر ندارد.


"اسم دختر" با ح | متنوع ترین فهرست اسم دختر با حرف ح

انتخاب اسم برای دختر کوچولوها حساسیت خاص خودش را دارد اگر این روزها قدم نورسیده ای دارید و این قدم نورسیده فرشته ای کوچک و زیبا است اگر می خواهید برای از میان اسامی دخترانه یک اسم دختر با ح را انتخاب کنید با تانما همراه شوید ما کامترین لیست اسم دختر با ح را جمع آوری کرده ایم با ما همراه شوید


متن تبریک تولد پنج ماهگی نوزاد | جملات برای تبریک پنج ماهه شدن نوزاد

تبریک تولد پنج ماهگی نوزاد حتما احساس خیلی خوبی را به پدر و مادر انتقال می دهد زیرا بعد از گذشت پنج ماه از تولد فرزندشان، می توانند لبخند و هیجانات و عکس العمل های او را به خوبی ببینند و لذت ببرند. پس اگر می خواهید پنجمین ماهگرد تولد نوزادی را تبریک بگویید بهتر است از کلمات احساسی استفاده کنید.


متن تبریک تولد چهار ماهگی نوزاد | جملات برای تبریک چهار ماهه شدن نوزاد

تبریک تولد چهار ماهگی نوزاد خیلی خاص و دلچسب است زیرا ما می خواهیم یک اتفاق بسیار زیبا را به زوجینی تبریک بگوییم که 4 ماه است طعم خوش پدر و مادر شدن را با جان دل چشیده اند. بنابراین باید از واژه ها و عباراتی زیبا، پر شور و پر احساس استفاده کنیم تا نشان دهنده ی حس خوب ما به این اتفاق باشد.


متن تبریک تولد سه ماهگی نوزاد | جملاتی برای تبریک سه ماهه شدن نوزاد

تبریک تولد سه ماهگی نوزاد حتما پر از شور و احساس و هیجان این است زیرا سه ماه از مادر و پدر شدن یک زوج گذشته، سه ماه شده که زندگی آن ها با آمدن یک کوچولوی دوست داشتنی، دگرگون شده و تازه طعم زندگی را چشیده اند. در واقع پدر و مادر شدن هیجانی بسیار زیاد دارد و نوزاد سه ماهه واقعا شیرین است.


صبح به خیر روز برفی | متن هایی زیبا برای صبح روزهای برفی

صبح به خیر روز برفی هر چه قدر با انرژی تر و پر امید تر باشد، احساس بهتری را در مخاطب ایجاد می کند بنابراین سرد بودن هوای زمستانی و بارش برف نباید ما را هم به سمت سردی و خشکی ببرد. پس می توان آغاز یک روز برفی را با انرژی زیاد و کلی احساس خوب تبریک گفت و پیام صبح به خیر گرمی را ارائه کرد.


متن تبریک تولد دو ماهگی نوزاد | جملات زیبا برای تبریک دوماهه شدن نوزاد

تبریک تولد دو ماهگی نوزاد حتما هیجان انگیز و خاص است زیرا دو ماه از مادر و پدر شدن دو نفر می گذرد و دو ماه است که رشد نوزادی را نظاره گر هستند که در ابتدای تولد عکس العمل خاصی نداشت اما الان به صداها حساس شده و با چشمانش هر سمتی را جستجو می کند. بنابراین تبریک چنین روزی واقعا جذاب است.


70 متن شب به خیر انگیزشی | دلنوشته هایی درباره زندگی

متن شب به خیر نباید کسل کننده و سرد باشد و پایان روز، به معنای کسالت و خستگی نیست. بنابراین می توان با فرستادن پیام هایی شاد، انگیزشی و پرانرژی به عزیزانمان آن ها را در انتهای شب شارژ روحی کنیم تا به امید شروع فردایی بهتر و زیباتر به رختخواب بروند و خستگی در طول روز را به فراموشی بسپارند.


شعر تسلیت فوت مادر | اشعاری زیبا و سوزناک برای تسلیت و سوگواری

غم مادر سخت و سهمگین است و انتخاب یک شعر تسلیت مادر برای کسی که مادر خود را از دست داده است مسئله ای مهم و حساس است . اگر شما هم از جمله کسانی هستید که زبانتان قاصر است می توانید از بهترین نمونه های شعر تسلیت فوت مادر که تانما گرد آوری کرده است استفاده کنید


شعر در مورد مادر | اشعاری زیبا برای قدردانی از مادران

شعر در مورد مادر حتما پر از شور و احساس و عاطفه است زیرا مادر تنها موجودی است که تمام هستی و وجود خود را نثار فرزندانش می کند و هیچ چشمداشتی برای زحمات بی دریغ خود ندارد. در واقع از مادر نوشتن و شعر گفتن در واژه و کلمه های ما نمی گنجد و هر چه برایش شعر بخوانیم و بسراییم باز کم است.


متن تبریک تولد یک ماهگی نوزاد | جملاتی برای تبریک یک ماهه شدن نوزاد

تبریک تولد یک ماهگی نوزاد این قدر هیجان دارد که نمی دانیم با چه واژه ای توصیفش کنیم. زیرا یک زوج پس از مدتی از شروع زندگی مشترک، صاحب فرزندی شده اند که آمدنش می تواند زندگی آن ها را تغییر دهد. از طرفی تولد فرزند شاید بتوان با اغراق گفت زیباترین و بهترین اتفاق هر فردی است که می توان آن را تبریک گفت.


متن روز پنجشنبه | جمله های کوتاه شاد، غمگین و عاشقانه برای پنجشنبه ها

متن روز پنج شنبه محتواهای متفاوتی دارد یعنی چون آخر هفته است هم می تواند شاد باشد هم غمگین. البته مسلما برای کسانی که عزیز خود را از دست داده اند، پنج شنبه ها کمی غمبار است زیرا بر سر مزار می روند و به یاد رفتگان خود هستند. از طرف دیگر پنجشنبه می تواند برای برخی دیگر همراه با شادی باشد.


متن روز جمعه | جمله های کوتاه شاد، غمگین و عاشقانه برای روز آدینه

متن روز جمعه محتوای متفاوتی دارد زیرا برای برخی همراه با شادی و شعف است و برای برخی دیگر یادآور دلتنگی و غروب و لحظات غمناک. شاید بتوان گفت حال روز جمعه خیلی متفاوت از روزهای دیگر است البته بستگی دارد چگونه به آن نگاه کنیم و آن را بگذرانیم. از طرف دیگر غروب جمعه بیشتر از بقیه لحظاتش به ذهن می ماند.


متن تبریک سال نو به مادر فوت شده | مامان سال نو مبارک

متن تبریک سال نو همیشه پر از شادی و نشاط و شور است اما وقتی می خواهیم سال نو را آغاز کنیم اما عزیزانمان در کنارمان نیستند، عید برایمان زیبایی گذشته را ندارد خصوصا اگر عزیز از دست رفته مادرمان باشد. بنابراین تبریک سال نو به مادر فوت شده همواره با درد و غم فراق و دلتنگی همراه است تا شادی و شعف.


عکس نوشته فوت مادر | عکس نوشته هایی برای تسلیت و سوگواری

مادرها که می ورند دنیا سیاه تر از آن می شود که بتوان غم را پنهان کرد و همه زندگی مان حتی قاب کوچک پروفایل شبکه های اجتماعی مان هم عزادار می شوند اگر در جستجوی یک عکس نوشته فوت مادر برای تسلیت یا سوگواری هستید با تانما همراه شوید. ما بهترین های عکس نوشته فوت مادر را گردآوری کرده ایم


متن روز مادر برای مادر فوت شده | مامان جات خالیه

متن روز مادر باید پر از احساس و شادمانی باشد اما وقتی متن تبریک برای مادر از دست رفته و فوت شده قرار است نوشته شود، مسلما آن شادی را ندارد و همراه با غم و اندوهی جاودانه است. چراکه مادر عزیزترین موجود هستی است و وقتی آن را داری روحت برای همیشه آزرده می شود و روز مادر مانند دیگران شادمان نیستی.


متن در مورد بخشش و بزرگواری | جملاتی زیبا با موضوع گذشت و بخشیدن

متن در مورد بخشش سراسر مهربانی و حس خوب است زیرا در بسیاری از متون ادبی و احادیث اشاره زیادی به لطف بخشش کرده است. طوریکه بخشیدن را مساوی با تعالی روح و روان دانسته اند. در واقع احساسی که پس از بخشیدن و گذشت به انسان دست می دهد با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست و واقعا حس سبکی به فرد دست می دهد.


متن تبریک تولد خواهر | خواهر جونم تولدت مبارک

خواهرها دوست داشتنی ترین موجودات هستی اند . همه ما دوست داریم که تولدم خواهرهامون رو متفاوت تبریک بگیم . ما در تانما نمونه هایی زیبایی از متن تبریک تولد پدر رو برای شما جمع آوری کردیم با ما همراه شوید.


متن روز برفی | دل نوشته هایی زیبا برای روزهای برفی

متن روز برفی برخلاف سرمای برف و زمستان نباید سرد باشد، اتفاقا وقتی می خواهید متنی با موضوع برف بنویسید یا بفرستید، بهتر است به سپیدی زیبای برف توجه کنید و آن را به به گرمای وجود مخاطبانتان گره بزنید. در واقع سفیدی برف زمستان می تواند منبع نور و انرژی و گرمی باشد و با خود شادی و عشق بیاورد.