تصاویر ازدواج سلطنتی شاهزاده هری و مگان مارکل

شاهزاده هری، فرزند چارلز و نوه ملکه الیزابت دوم روز شنبه ۱۹ ماه مه، با مگان مارکل، بازیگر هالیوود در کلیسای سنت جورج ازدواج کرد. این کلیسای قدیمی در قلعه وینزر واقع در شهرستان بارکشر است.


10تکنیک طلایی برای آرام سازی همسر عصبانی

همسر عصبانی دلیل اصلی بسیاری چالش ها در زندگی زناشویی است. زیرا گاهی عصبانیت همسر باعث از بین رفتن پرده ها بین زن و شوهر شده و بسیاری از جنبه های زندگی را تحت الشعاع قرار خواهد داد. پس برای آرام کردن همسر عصبانی علاوه بر دانستن دلیل عصبانیتش، به کار بردن تکنیک های آرام سازی بسیار مهم است.


10 راهکار جادویی برای افزایش صمیمیت در خانواده | حتما بخوانید

صمیمیت خانواده مساله ای بسیار مهم است زیرا امروزه زندگی ماشینی باعث شده اعضای خانواده کمتر به طور فیزیکی در کنار هم باشند و فضای مجازی و ارتباطات آنلاین جای ارتباطات رو در رو را تا حدی گرفته است. البته پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات اگر در زمان درست استفاده شود، می تواند منجر به صمیمت خانواده شود.


رسم همسر داری و رفتار با همسر | 10 نکته کلیدی و مهم شوهرداری

برای اینکه به برخی از اصول رفتار با شوهر پی ببرید . می توانید این مطلب نسبتا کوتاه را بخوانید و سعی کنید در زندگی موفقی که در صدد پایه ریزی آن هستید بکار ببرید.


زود ازدواج کنیم یا دیر!

ازدواج باید به هنگام باشد یعنی نمی شود برایش یک سن مشخص تعیین کرد هر زمانی که فرد احساس کند به بلوغ فکری کامل رسیده است می تواند ازدواج کند.


چرا آنهائی که دیرتر ازدواج میکنند شادترند؟

هنگام ازدواج با هم پیمان می‌بندید که همیشه پشت و پناه هم باشید، در خوشی و ناخوشی، در شادی و اندوه و ... این کلمات یعنی دو نفر که می‌خواهند خانواده‌ای تشکیل دهند باید درک کنند که عشق، فقط مربوط به احساسات نیست، بلکه تصمیمی باارزش و مهم است.


حضور یک دختر غمگین در مراسم ازدواج سلطنتی!

چلسی دیوی، نامزد سابق پرنس هری یکی از مهمانانی بود که به مجلس عروسی پرنس هری و مگان دعوت شده بود. جشن ازدواج پرنس هری و بازیگر آمریکایی مگان مارکل در قلعه ویندزور برگزار شد.


قوانین تاثیر گذار برای ازدواج موفق

برای ازدواج های موفق و ازدواج درست و ازدواج بدون مشکل موارد زیر رو انجام دهید به یک ازدواج موفق خواهید رسید...


یک مشاور در مورد ازدواج پسران مجرد چه می گوید؟

این روزها به نسبت گذشته ازدواج پسران مجرد با زنان مطلقه و بزرگ‌تر از خودشان که حتی فرزندی هم دارند، رایج‌تر شده است. دکتر مجد، روانپزشک و استاد دانشگاه و عضو هیات علمی دانشگاه، به شما می‌گوید که چرا مردهای مجرد به سمت زن‌های مطلقه گرایش پیدا می‌کنند.


ضرورت آزمایش‌های قبل از ازدواج

بسیار کودکانی را می بینیم که دچار معلولیت و ناتوانی ذهنی است در حالی که تقصیری ندارند و به خاطر کوتاهی پدر و مادرشان به این مشکل دچار شده اند


مراسم ازدواج پیرترین زوج جهان

پیرترین زوج جهان در بریتانیا با هم ازدواج کردند که این دو زوج روی هم ۱۷۱ سال سن دارند


قانون عجیب و جدید ازدواج دختران در ژاپن

قانون جدید در ژاپن به جوانان این کشور اجازه می دهد که با رسیدن به ۱۸ سالگی بدون اجازه والدین ازدواج نمایند.


نمونه هایی زیبا از کارت دعوت عروسی

کارت عروسی برای دعوت مهمانان به محفل و میهمانی شما کاربرد دارد. از آن جا که حضور بیشتر مهمانان در کنار خوشحالی آنان می تواند در گرم شدن محفل شما تاثیر بسزایی داشته باشد، لذا کارت عروسی شما باید در زیباترین مدل ها انتخاب شود تا نمایانگر ارزش حضور آنان باشد.


راز همسرداری موفق - زنان باهوش بخوانند !

امروزه یکی از مهم ترین مشکلات خانواده ها نداشتن مدیریت صحیح همسرداری در زندگی است؛ بسیاری از اختلافات، چالش ها و مشاجرات که مقدمه فروپاشی خانواده هاست، ناشی از نداشتن الگوی صحیح همسرداری در اداره خانواده است.


میزان طلاق عاطفی دو برابر طلاق‌ رسمی است

درصد زیادی از افراد که با هم در زیر یک سقف زندگی می کنند دچار بحران های عاطفی هستند که مشکل شان را برطرف نکرده اند.


طلاق توافقی چیست؟ و چگونه است؟

معمولا قاعده بر این است که نام زوج و زوجه با هم در ستون خواهان نوشته می شود همچنین روال بر این است که توافقات به عمل آمده از حیث مهریه و نفقه و در صورت داشتن بچه،حضانت وی و نیز حق و حقوقات زوجه و غیره نیز در متن دادخواست نوشته خواهد شد.


طلاق توافقی از طرف زن

بی تردید سخت ترین و مهم ترین پرونده خانوادگی در دستگاه قضا، درخواست طلاق از طرف زن و یا به عبارت دیگر مراحل طلاق از سمت زوجه است. می دانیم که بر طبق قانون مدنی و مقررات فقهی، طلاق در اختیار مرد است و زن تنها با داشتن دلیل موجه و اثبات آن می تواند از دادگاه تقاضای طلاق کند مگر این که طلاق توافقی باشد


وقتی شوهرتان با شما قهر می کند چگونه رفتار می کنید

مردها اغلب وقتی از چیزی ناراحت می کشوند سکوت می کنند و در غار تنهایی خود فرو می روند و اینگونه به نظر می رسد که قهر کرده اند.


طلاق نگرفتن به خاطر فرزندان درست است؟

گاهی طلاق گرفتن و جدا شدن بهتر از دعوا و مشاجره های هر روزه در مقابل چشمان فرزندان تان می باشد.


نشانه های خیانت و بی وفایی مردان رابدانید

افرادی که دست به خیانت زده اند و پنهانی رابطه ای را شروع کرده اند دارای نشانه هایی هستند که با کمی دقت می توان متوجه شد.