کیمیا اکرمی متولد ۱۳۷۰ در شهر تهران است. وی فارغ التحصیل رشته روانشناسی بالینی می باشد و در این حرفه نیز مشغول است. در تانما با بیوگرافی کیمیا اکرمی این بازیگر نوظهور بیشتر آشنا شوید.

کیمیا اکرمی

بیوگرافی کیمیا اکرمی

زندگینامه کیمیا اکرمی

کیمیا اکرمی روانشناس و درمانگر بالینی است و به زبان انگلیسی مسلط است وی آموزگار زبان انگلیسی هم می باشد و همچنین در کلاس آیلتس نیز درس میدهد. او در خانواده ای کم جمعیت متولد شد و تنها یک برادر دارد که از کیمیا کوچکتر است و چند سالی خارج از کشور بوده اما حالا به ایران بازگشته است. به شعر علاقه دارد و کارهای فروغ فرحزاد را دنبال میکند.

شروع فعالیت هنری اش با نمایش پزشک نازنین به کارگردانی امین اسکندریان و با بازی کیمیا اکرمی ، الناز محمد زاده، مانی سلجوقی ، داوود سلیمانی می باشد که اثری از اثر نیل سایمون است.

کیمیا بازی را در سریال خط تماس شروع کرد و در نقش محبوبه که نقش اول زن این اثر است ایفای نقش کرد و می توان گفت این سریال اولین بازی حرفه ای کیمـیا اکرمی است.

سریال روزهای ابدی به کارگردانی جواد شمقدری و تهیه کنندگی محسن آقاعلی اکبری سریال جدید شبکه یک سیما است که از دوشنبه 8 دی سال 1399 روی آنتن این شبکه رفت. این سریال که ماجرای آن در سالهای ابتدایی انقلاب میگذرد با حضور بازیگران سرشناس دنیای هنر و معرفی چند چهره جوان همراه بود که کیمیا اکرمی یکی از آنها است.

ازدواج کیمیا اکرمی

به نظر می رسد که کیمیا اکرمی هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است.

آثار کیمیا اکرمی

سریال

  • 1399 روزهای ابدی (جواد شمقدری)
  • 1397 خط تماس (جواد شمقدری)

تئاتر

اینستاگرام کیمیا اکرمی

کیمیا اکرمی از هنرمندان فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و kimia__akrami نشانی اینستاگرام کیمیا اکرمی است.

تصاویر کیمیا اکرمی

کیمیا اکرمی

کیمیا اکرمی در سریال خط تماس

کیمیا اکرمی

کیمیا اکرمی در سریال با خانه ابدی

کیمیا اکرمی

کیمیا اکرمی در نمایش پزشک نازنین

کیمیا اکرمی

عکس اینستاگرامی از کیمیا اکرمی

کیمیا اکرمی

کیمیا اکرمی در اینستاگرام

کیمیا اکرمی

کیمیا اکرمی و برادرش

کیمیا اکرمی

عکسی از کیمیا اکرمی

آیا این مطلب مفید بود؟ 4
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید